Eskişehir Fare İlaçlama
Fare İlaçlama
İstiklal Mahallesi Reşadiye Esnafı Sokak No:18/A Odunpazarı Eskişehir
bilgi@fareilaclama.com
0549 548 26 84 - 0549 547 26 87

Afyonkarahisar Kahramanlarına Plaketleri Verildi

25.09.2021 

Orman yangınlarının yoğun olarak yaşandığı yaz aylarında güney illerinde yangınlarla mücadele eden Afyonkarahisar’lı orman personeline ödülleri verildi.

Afyonkarahisar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından organize edilen plaket törenine Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep Temel, Meteoroloji Bölge Müdürü Alper Akçakaya, Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Bozan, İşletme Müdürü Mustafa Gökhan Us, Afad İl Müdürü Mehmet Buldan, Öz Ormanİş Sendikası Şube Başkanı Abdurrahim Cerit, TOÇBİR-Sen Şube Başkanı Nevzat Karakocan ve personel Katıldı.

Etkinlikte bir konuşma yapan Bölge Müdürü Recep Temel, zor bir yaz geçirildiğini belirterek “Orman teşkilatımız alevlere karşı destansı bir mücadele verdi. Afyonkarahisar’daki ilk müdahale ekiplerimizin de yarısı sürekli Ege ve Akdeniz’deki yangınlara yardıma gitti. Günlerce arazide kaldılar. Burada kalan ekiplerimizde 2 katı çalışarak arkadaşlarının eksikliğini kapattı. Mühendisi, şefi, işçisi bütün kahraman personelimizi kutluyorum” dedi.

Törende Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Bozan, İşletme Müdürü M.Gökhan Us ve Sendika Şube Başkanı Abdurahim Cerit ile bazı misafirlerde birer konuşma yaptılar. Daha sonra katılımcılara plaket ve hediyeleri verildi.

Program, birlikte çektirilen  aile fotoğrafı ile sona erdi.​

 

Gönderen: esgundem
1491 defa okundu 
 


Ekoloji
İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ ile MÜCADELE EVLERİMİZDE BAŞLAMALI
Eko Turizm Rotaları Belirleniyor
HAFRİYAT TEMİZLİĞİ DEVAM EDİYOR
İnönü Bal Ormanı Genişletiliyor
Hava kirliliği COVID-19’da ölüm riskini artırıyor