Eskişehir Fare İlaçlama
Fare İlaçlama
İstiklal Mahallesi Reşadiye Esnafı Sokak No:18/A Odunpazarı Eskişehir
bilgi@fareilaclama.com
0549 548 26 84 - 0549 547 26 87

Şehirlerin geleceği yerel yöneticilerin ufuklarıyla doğru orantılıdır

28.03.2024 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, yerel seçimlerin yaklaştığını belirterek, “Her şehir kendi geleceğini oylayacak. Çünkü şehirlerin geleceği oradaki yerel yöneticilerin ufuklarıyla doğru orantılıdır. Eğer doğru kişiler seçersek, ufuklu kişiler seçersek, çalışkan insanlar seçersek, bize hizmet eder. Değilse, şimdiki CHP belediyeciliği gibi olur.” dedi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Ardahan'da gerçekleştirdiği temaslarının ardından Kars'a geçti. Kars’ta, Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret eden Bakan Özhaseki, burada vatandaşlarla bir araya geldi. Bakan Mehmet Özhaseki, burada yaptığı konuşmada belediyeciliğin gönül işi olduğunu vurguladı. Yerel seçimlerin yaklaştığını kaydeden Bakan Özhaseki, “Her şehir kendi geleceğini oylayacak. Çünkü şehirlerin geleceği oradaki yerel yöneticilerin ufuklarıyla doğru orantılıdır. Eğer doğru kişiler seçersek, ufuklu kişiler seçersek, çalışkan insanlar seçersek, bize hizmet eder. Değilse, şimdiki Cumhuriyet Halk Partisi belediyeciliği gibi olur.” diye konuştu.

“BİZİM İŞİMİZ HİZMET”

Bakan Mehmet Özhaseki, beş dönem belediye başkanlığı yaptığını hatırlatarak, “Her seferinde çıkardım, ‘Bakın beş sene boyunca ben şunları yaptım. Bütçeyi böyle kullandım. Şimdi izin verirseniz önümüzdeki beş sene bunu yapacağım’ derdim. Bu çok makul bir şey değil mi? Şimdi unutuldu. Muhalefet tarafından algı belediyeciliği çıktı. Başta İstanbul, Ankara var. Ardahan'a gittim. Aynı kopyalar orada da var. Yapmadığı halde yapıyormuş gibi gösteriyorlar. Sana hizmet ediyormuş gibi gösteriyorlar. Kendi tatilde gezerken, çalışıyormuş gibi yaparlar. Öyle bir dünyaları var. Ama bizim işimiz hizmet. Bu millete hizmet götürmek için gece gündüz çalışıyoruz.” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI OLARAK SEÇİMİ ALALIM”

Bakan Mehmet Özhaseki konuşmasına şöyle devam etti:

Bu seçimde irade sizin. Bu şehir kalkınsın, gelişsin istiyorsanız, burada şehircilik hakkıyla yapılsın diyorsanız kol kola girelim, Cumhur İttifakı olarak seçimi kazanalım. Naçizane ben de buranın bir evladı olarak sizlere hizmet edeyim. Karşı tarafın yapacağı bir şey yok. Sizler de biliyoruz. Lafla, polemikle vakit geçiriyorlar. " şeklinde konuştu.

Gönderen: journal
1906 defa okundu 
 


Ekoloji
Eskişehir’de yaban hayvanlarına havadan kuduz aşılaması yapıldı
Kuraklık için kırmızı alarm
Eskişehir havası temiz şehirler arasında
Milli Parklar Ve Tabiat Parkları Ramazan Bayramı’nda Ziyaretçilerini Bekliyor
Kıyafetlerinizin ömrünü uzatın, doğaya katkıda bulunun

 

 

Haberler / Duyurular

Menü


Ürün / Hizmet 
Fare İlaçlama
 

Anket
Fare İlaçlama Konusunda Destek Almayı Düşünüyor musunuz?

Evet
Hayır
Kararsızım

Sonuçlar

Son Haberler
Eskişehir’de yaban hayvanlarına havadan kuduz aşılaması yapıldı
Kuraklık için kırmızı alarm
Eskişehir havası temiz şehirler arasında
Milli Parklar Ve Tabiat Parkları Ramazan Bayramı’nda Ziyaretçilerini Bekliyor
Kıyafetlerinizin ömrünü uzatın, doğaya katkıda bulunun
Orman Yangınlarıyla Mücadelede Kullanılan Yapay Zekâ Sistemi Uluslararası Ödüle Aday
8,3 ton plastiğe, kaynağında müdahale!
MÜSİAD’dan Fidan Dikim Etkinliği
Orman Haftası Etkinliklerimiz Devam Ediyor
Baraj Havzaları Yeşil Kuşak Erozyon Kontrolü Eylem Planı